דף הבית » מדריך כספי בנק » מדריך מלא: איך אני יודע כמה כסף נשאר לי בוויזת הטעינה?

מדריך מלא: איך אני יודע כמה כסף נשאר לי בוויזת הטעינה?

מדריך מלא: איך אני יודע כמה כסף נשאר לי בוויזת הטעינה?

לפני שאתה עושה משהו אחר, אתה צריך לוודא שיש לך מושג טוב כמה כסף עדיין יש בויזה שלך. ישנן מספר שיטות שונות כדי לקבוע כמה כסף עדיין יש בוויזת התוספת שלך לאחר השימוש בה. כנקודת התייחסות, ייתכן שיעזור לך להתייעץ עם אתר אינטרנט או אפליקציה לסמארטפון עם מחשבון. יש לך גם אפשרות לשאול את העובדים העובדים במשרד ההגירה, והם יוכלו לספק לך את המידע הדרוש לך.

עליך לדעת את שלוש העובדות הבאות כדי לקבוע את סכום היתרה שלך:

1. המספר הכולל של הנקודות הזמינות כעת בחשבון כרטיס האשראי שלך.

2. הסכום הכולל של החזר כספי מכרטיס האשראי שלך שהרווחת עד לנקודה זו.

3. שער החליפין שהיה בתוקף ברגע השלמת העסקה (לדוגמה, USD).

איך בודקים יתרה בכרטיס ויזה?

ברוב המקרים, תוכל לאתר מספר טלפון בחינם שאליו תוכל לפנות על מנת לבדוק את היתרה שלך. אתה יכול גם לבדוק את היתרה שלך על ידי כניסה לאתר האינטרנט של מנפיק הכרטיס והקלדת מספר הכרטיס בן 16 הספרות וקוד האבטחה בגב הכרטיס.

כיצד לבדוק את יתרת כרטיס ה-Visa Gift שלך

בדוק את החלק האחורי של כרטיס המתנה שלך כדי לגלות כיצד להשתמש בו. ברוב המקרים, תוכל לאתר מספר טלפון בחינם שאליו תוכל לפנות על מנת לבדוק את היתרה שלך. אתה יכול גם לבדוק את היתרה שלך על ידי כניסה לאתר האינטרנט של מנפיק הכרטיס והקלדת מספר הכרטיס בן 16 הספרות וקוד האבטחה בגב הכרטיס.

כיצד אוכל לבדוק את יתרת כרטיס המתנה של Vanilla Visa?

כרטיסי מתנה מבית Vanilla Visa הם אלטרנטיבה פופולרית למתן לאנשים. הם פשוטים לרכישה, והמקבל יכול לשים את הכספים על הכרטיס כדי להוציא אותם בכל מוסד שמאשר כרטיסי מתנה של Vanilla Visa.

תצטרך לדעת את מספר הכרטיס, קוד האבטחה וה-PIN כדי לבדוק את הסכום בכרטיס שלך.

אתה יכול לבדוק את הסכום של כרטיס המתנה שלך Vanilla בכתובת https://balance.VanillaGift.com או בטלפון 1-833-322-6760 אם איבדת או שכחת את הכרטיס שלך.

האם וניל וויזה כרטיס מתנה זהה?

ל-Vanilla יש מחשבה על אפליקציה מוגדרת יותר, בניגוד לכרטיסי מתנה של ויזה, העשויים להיות לשימוש על ידי מי שמבצע את הרכישה או על ידי נמען אחר. עובדים שהשיגו כרטיסי Vanilla Visa Rewards כסוג של תגמול במקום העבודה ועדיין יש להם יתרה בכרטיסים, זכאים להשתמש בכרטיסים כאמצעי תשלום, והם מיועדים לשמש בתפקיד זה.

כיצד אוכל להשתמש בכרטיס המתנה של Vanilla Visa?

כדי לבצע רכישה בחנות באמצעות הכרטיס שלך, עליך רק להחליק את הכרטיס, לבחור “אשראי” ולחתום על הקבלה. כמה אתה מוכן להוציא. לא ניתן להשתמש בכרטיס למשיכת מזומנים מכל מוסד, לרבות כספומטים, בנקים או חנויות קמעונאיות. אינך יכול להשתמש בכרטיס לביצוע תשלומים חוזרים בשלב זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן