דף הבית » שירותים כלליים » כתר זירקוניה מחיר – כמה זה עולה היום?

כתר זירקוניה מחיר – כמה זה עולה היום?

כתר זירקוניה מחיר

כשמדובר בכתרים דנטליים, זירקוניה הופכת לבחירה פופולרית עבור רבים. הסיבה לכך היא שכתרי זירקוניה חזקים, עמידים ונראים טבעיים. אבל, בדיוק כמו בכל הליך דנטלי, העלות של כתרי זירקוניה יכולה להדאיג מטופלים רבים ולכתר זירקוניה מחיר משתנה. במאמר זה, נדון בכל מה שחשוב לדעת על מחיר כתר זירקוניה.

מהו כתר זירקוניה?

כתר זירקוניה הוא סוג של כתר דנטלי העשוי מזירקוניום דו חמצני, חומר חזק ועמיד המשמש גם ביישומים רפואיים אחרים כמו החלפת מפרק ירך. כתרי זירקוניה מועדפים על פני סוגים אחרים של כתרים מכיוון שהם בעלי מראה טבעי, תואמים ביולוגית ואינם גורמים לתגובות אלרגיות. לכתר יש להם גם מראה טבעי, מה שאומר שהם משתלבים היטב עם השיניים הטבעיות בפה.

מדוע כתרי זירקוניה יקרים יותר מסוגי כתרים אחרים?

כתרי זירקוניה יקרים יותר מסוגי כתרים אחרים כמו פורצלן בגלל עלות החומר והטכנולוגיה המשמשת ליצירתם. זירקוניה הוא חומר איכותי המשמש ביישומים רפואיים אחרים, והוא גם תואם ביולוגי. בנוסף, תהליך יצירת כתר זירקוניה דורש טכנולוגיה ומומחיות מתקדמת יותר מאשר סוגים אחרים של כתרים.

גורמים המשפיעים על מחיר כתר זירקוניה

כפי שהוזכר קודם לכן, לכתר זירקוניה מחיר שיכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. אלו כוללים:

  • מיקום מרפאת השיניים
  • הניסיון והמומחיות של רופא השיניים
  • מורכבות ההליך
  • מספר השיניים שיש לטפל בהן
  • האם ביטוח השיניים מכסה את עלות ההליך

כמה עולה כתר זירקוניה?

עלות כתר זירקוניה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים כמו מיקום מרפאת השיניים, ניסיון רופא השיניים ומורכבות המקרה. ככלל, העלות של כתר זירקוניה יכולה לנוע בין 800 ל-2,500 ש”ח לשן. עם זאת, זכרו שמדובר באומדן והעלות בפועל יכולה להיות גבוהה יותר או נמוכה יותר.

לסיכום

העלות של כתרי זירקוניה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים. חשוב לדון בעלות עם רופא השיניים שלכם לפני ביצוע ההליך כדי למנוע הפתעות. בעוד שכתרי זירקוניה עשויים להיות יקרים יותר מסוגים אחרים של כתרים, הם שווים את ההשקעה בגלל העמידות, המראה הטבעי והתאימות הביולוגית שלהם. אם אתה שוקל לקבל כתר זירקוניה, דבר עם רופא השיניים שלכם כדי ללמוד עוד על ההליך ועל העלות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן