לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

פתרונות הלוואה למגזרים מיוחדים

הלוואות למוגבלים | הלוואות לנכים | הלוואות לרכב למוגבלים בבנק | חיפוש הלוואה לחד הוריות

אם אסביר בקצרה את היתרונות והחסרונות של הלוואות זה ישמע כך - הלוואות מאפשרות לכם לקבל סכום כסף גדול לצרכים שונים ואחר כך לשלם אותו בסדרה של תשלומים חודשיים קטנים. זה מאפשר לאנשים שאין להם כסף להגשים את החלומות שלהם. החיסרון הוא שאם אין לכם כסף אז הבנקים אינם ששים לתת לכם הלוואה. הבנקים רוצים לראות שיש לכם נכסים או שכר גבוה, זוהי הדרך שלהם להבטיח שתוכלו להחזיר להם את הכסףאבל כאן בדיוק מתחילה הבעיה, מגזרים חלשים מתקשים מאוד לקבל הלוואות. הלוואות למוגבלים, הלוואות לנכים וחיפוש הלוואה לחד הוריות יכולים להיות דברים בעייתיים מאוד. ברוב המקרים נכים וחד הוריות אינם נמצאים במקום טוב מבחינת השכר ולכן קשה להם להשיג הלוואה.
 
חיפוש הלוואה לחד הוריות
 
הבעיה עם הלוואות היא שהבנקים, או הגופים החוץ בנקאיים, נותנים הלוואות למרת רווח אישי. זהו הביזנס שלהם. כאשר הם נותנים הלוואה הם אינם רואים לנגד עיניהם את האדם הנזקק, כמו למשל זה המחפש הלוואות לרכב למוגבלים בבנק; הם רואים לנגד עיניהם רק את פוטנציאל הרווח והסיכון. מסיבה זו כאשר רוצים לעשות חיפוש הלוואה לחד הוריות ולקבל אותה בבנק יש צורך בביטחונות וערבים. אם את אם חד הורית ואין לה תכנית חסכון או נכס כלשהו אשר יכול לעמוד כערבות כנגד ההלוואה, סביר להניח שהבנק לא ירצה להעניק את ההלוואה. בדיוק בשביל מקרים מסוג זה ישנן קרנות סיוע שונות, פרטיות ואפילו ממשלתיות. ישנו הבדל מהותי בין הקרנות הללו לבין הגופים הפיננסיים. הקרנות פועלות מתוך שליחות חברתית ולא מתוך שאיפה לעשות רווח מהיר.
 
הלוואות לנכים
 
גם נכים הם מגזר שבדרך כלל נמצא במקום נמוך בסולם ההכנסות. שילוב של מוגבלויות עם אפליה והתוצאה היא אנשים שמשתכרים בשכר נמוך. יש לכם שכר נמוך אז יש סבירות גבוהה שתקלעו למצבים בהם תחפשו הלוואות לנכים. אך מכיוון שיש לכם שכר נמוך וככל הנראה אין לכם נכסים, סביר להניח שאף אחד לא ירצה להעניק לכם הלוואה. זוהי עוד דוגמה לנחיצותן של הקרנות המיוחדת לסיוע לשכבות חלשותקרנות אלו מעניקות הלוואות בתנאים נוחים מאוד מתוך כוונה אמתית לעזור.
 
הלוואה לרכב למוגבלים בבנק
 
מי שנקלע למצב כלכלי קשה בדרך כלל סובל משייקים שחוזרים, תיקי הוצאה לפועל ואופס…. החשבון מוגבל. כאשר החשבון מוגבל זהו תמרור אזהרה לכל מי שמעניק הלוואות. ישנה סבירות גבוהה שאם החשבון מוגבל אז הלווה יתקשה להחזיר את ההלוואה ולכן אם מישהו מחפש הלוואה לרכב למוגבלים בבנק הוא נתקל בקשיים. אם אין לו נכסים אשר יכולים לשלש כבטחונות, בדרך כלל הברירה היחידה שלו היא לפנות לאותן קרנות פרטיות או ממשלתיות המעניקות סיוע לחלשים.
 
 

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים