לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפשרויות מימון כאשר רוצים לרכוש רכב

מימון לרכב יד שניה | מימון לרכב ללא מקדמה | מימון לרכב ללא ריבית | מימון לרכב ללא ריבית והצמדה

מזדה, סוזוקי, אאודי, או מיצובישי, רכישת רכב היא תמיד הוצאה גדולה מאוד. העלויות של רכב חדש מגיעות בקלות לסכומים הגבוהים ממאה אלף שקלים. אפילו כאשר אתם צריכים מימון לרכב יד שניה מדובר בעשרות אלפי שקלים. לרובנו אין את הסכומים הללו באופן זמין ולכן אנו מחפשים מימון לרכב ואם אפשר אז שיהיה מימון לרכב ללא ריבית והצמדה בשביל שיעלה לנו פחות. אז מה עושים בדרך לחלום הנשגב של רכב פרטיֿ?
 
אחד הפתרונות המקובלים כאשר מחפשים מימון לרכב הוא פנייה לבנק. בבנק ניתן אפילו לקבל מימון לרכב יד שניה למרות שהם מטילים מגבלות מסוימות ובסופו של דבר הוא חייב להיות יחסית חדש. הסיבה לכך היא שהבנק רואה ברכב נכס שהוא יממש במקרה שאתם לא עומדים בתנאי ההלוואה. בעצם הבנק משעבד את הרכב עד אשר תסיימו לשלם את ההלוואה. רכב ישן מידי מאבד את ערכו מהר והבנק לא מעוניין בו. אם אתם בכיוון של מימון לרכב ללא ריבית והצמדה באמצעות הבנק חשוב שתשוו תנאים בין בנקים שונים. לעתים ליבואני רכבים ישנם הסדרים עם בנק מסוים ובהחלט יתכן שישנם תנאים שונים מאוד. הבנק הוא בהחלט אפשרות לגיטימית אך במקרים רבים הבנק מציב דרישות רף שאינכם עומדים בהם ולכן אינכם יכולים לקבל מימון לרכב ללא בבנק. אבל הבנק הוא לא האפשרות היחידה.
 
דרך אחרת לקבל מימון לרכב היא באמצעות חברות ההלוואות המעניקות מימון לרכב ואפילו מימון לרכב יד שנייה במידה ואתם צריכים. מקובל להניח שהבנקים מעניקים הסדרים יותר נוחים למימון רכב ללא ריבית והצמדה אך חשוב לבדוק כל מקרה לגופו ולא להסיק מסקנות כלליות.
 
מימון לרכב ללא מקדמה
 
ישנן אפשרויות מעניינות למימון לרכב ללא מקדמה. ניתן לרכוש רכב במתכונת של ליסינג בה אתם משלמים סכום חודשי על הרכב. בתכניות אלו ניתן להשיג מימון לרכב ללא מקדמה מכיוון שאינכם בעלי הרכב אתם פשוט מקבלים אותו בליסינג. אך אתם בהחלט יכולים להפוך לבעלי הרכב, בתום תקופת הליסינג תוכלו לשלם את היתרה ולרכוש את הרכב אם תרצו או לקחת רכב חדש בליסינג.
 
אם אתם מחפשים מימון לרכב יד שניה, יתכן שתעדיפו לרכוש את הרכב במגרשי המכוניות או אצל חברות הליסינג וההשכרה. במקרים רבים הם מציעים תכניות מימון לרכבים יד שנייה אשר מאפשרים לכם לשלם על הרכב בתשלומים במקום לקחת הלוואה בבנק או במקום אחר. כמו תמיד חשוב לבדוק ולהשוות את כל האפשרויות.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים