לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

מהן הלוואות בולט?

הלוואות ללא ריבית | הלוואות נוחות | הלוואת סטודנטים | מימון לרכב 100 אחוז

מחפשים הלוואות ללא ריבית? אולי הלוואות לסטודנטים או הלוואות נוחות לאלו מכם המחפשים מימון לרכב 100 אחוז? בוודאי שמעתם כל מיני מושגים שונים כמו הלוואות צמודות למדד, הלוואות בריבית משתנה, הלוואות בלון ועוד. אחד המושגים שלפעמים שומעים עליו הוא הלוואות בולט, אך מהן בעצם הלוואות בולט ולמי הן מתאימות?
 
הלוואות בולט מכונות גם הלוואות גרייס, אמנם אלו אינן הלוואות ללא ריבית, אך בהחלט אלו הן הלוואות נוחות המאפשרות לכם להגשים את החלומות שלכם בצורה נוחה. הלוואות בולט מאפשרות לכם לדחות את תשלומי הקרן לתקופה מאוחרת יותר. כאשר לוקחים הלוואות נוחות במתכונת בולט הן בעצם מפרידות בין תשלומי הריבית וההצמדות לבין תשלומי הקרן ומבקשות מכם ראשית לשלם את הריביות ובתקופה מאוחרת יותר לשלם את הקרן. ברוב המקרים יש לשלם את הקרן בתשלום אחד בסוף התקופה אך בהחלט ישנם גם מקרים בהם עושים זאת בשני תשלומים (נדיר). כאשר לוקחים הלוואת בולט בעצם מגדירים תקופה שהיא תקופת הגרייס ובמהלך תקופה זו עליכם לשלם את תשלומי הריבית וההצמדה. בסוף התקופה, שהיא בדרך כלל קצרה יחסית, אתם משלמים את החזר הקרן.
 
מה היתרון בהלוואות בולט?
 
כפי שכבר אמרתי אלו הן אינן הלוואות ללא ריבית, דווקא להפך, הן מבקשות את הריבית כאן ועכשיו. אז אם כך מה היתרון של הלוואות מסוג זה?
הלוואות אלו נחשבות להלוואות נוחות בנסיבות מסוימות. הן מאפשרות לדחות את התשלומים למועד מאוחר יותר שבו יהיו לכם כספים זמינים. בואו נבחן את זה באמצעות דוגמה. נניח ולצורך פעילותכם העסקית אתם זקוקים לרכב הפצה אבל אין לכם כסף. אתם מחפשים מימון לרכב 100 אחוז, כרגע אתם לא יכולים להתחיל להחזיר את ההלוואה אבל אתם יודעים שבעזרת הרכב תוכלו לספק שירותים ללקוח ולהתחיל ליהנות מתזרים מזומנים בגין העסקה בעוד מספר חודשים. בזכות הלוואת בולט תוכלו לרכוש עכשיו את הרכב (מימון לרכב 100 אחוז) ורק בתום התקופה כאשר תיהנו מתזרים המזומנים הגבוה לשלם את הקרן. הקונספט דומה להלוואות סטודנטים עם תקופת גרייס המאפשרות להם לעבר ללא דאגה את תקופת הלימודים ולשלם את החזר ההלוואה בתום תקופת הגרייס כאשר יסיימו את לימודיהם ויהיו פנויים לעבוד. ישנו הבדל בין הלוואות בולט להלוואת סטודנטים רגילה במתכונת גרייס - בהלוואות בולט מצפים מהלווה לשלם את הקרן בתשלום אחד גדול. כלומר כל ההלוואה נעשית על סמך הידיעה שבתום התקופה הסכום יעמוד לרשותכם במלואו. זה לא המצב האידאלי עבור הלוואות סטודנטים.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים