לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

איך לוקחים הלוואה?

הלוואה בריבית טובה | הלוואה חוץ בנקאית | הלוואות פיננסי | הלוואות פרטיות בדרום 

אני מניח שאני מגלה לכם את אמריקה כאשר אני מספר לכם שהלוואה מקבלים בבנק או במסגרות חוץ בנקאיות, אך לא על זה אני רוצה לדבר. אני שואל איך לוקחים הלוואה במשמעות היותר עמוקה של המילה. אני רוצה לדבר על מה צריך לבדוק ואיך צריך להתארגן להלוואות פיננסיות.
 
ישנם סוגים שונים של הלוואות לכל מיני מטרות שונות. לכל אחד יש את הסיבות שלו לבקש הלוואות. אחד ירצה הלוואה בריבית טובה לצורך לימודים בארץ או בחו״ל; אחד אשר ירצה הלוואות פיננסיות לפתיחה של עסק חדש או התרחבות של עסק קיים; אחרים יחפשו אחר הלוואות פרטיות בדרום בשביל לשפץ את הדירה ויש גם הלוואה חוץ בנקאית לצורך רכישת רכב. בקיצור לא חסרות דוגמאות.
 
אבל מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים הלוואות פרטיות בדרום או הלוואות פיננסיות בכל מקום אחר בארץ?
 
הדבר הראשון שצריך לשים לב אליו הוא הריבית. הריבית היא בעצם הדרך של הגוף המלווה להרוויח כסף מההלוואה שלכם. אתם אמנם מחפשים הלוואה בריבית טובה אבל ההגדרה שלכם להלוואה בריבית טובה יכולה להיות שונה מההגדרה של הגוף המלווה להלוואה בריבית טובה. כאשר אתם מחפשים הלוואות פרטיות בדרום או הלוואות פיננסיות בכל רחבי הארץ, ריבית טובה היא ריבית נמוכה. ברמת העיקרון ככל שההלוואה מחולקת ליותר תשלומים על פני זמן ארוך כך אתם משלמים יותר ריבית. אמנם כאשר אתם מחפשים הלוואה חוץ בנקאית אתם מחפשים לחסוך בריבית אבל במקרים רבים אתם צריכים הלוואה נוחה על פני תקופת זמן ארוכה ואין לכם ברירה לשלם ריבית גבוהה, זו הדרך היחידה שבה תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה.
 
הדבר השני שעליכם לעשות הוא להתאים את ההחזר החודשי לתזרים המזומנים שלכם (בדרך כלל המשכורת שלכם). זה לא חשוב אם זו הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה בבנק - תמיד תרצו הלוואה שאתם יכולים לעמוד בתשלומי ההחזר. נניח בתנאי ההלוואה אתם צריכים לשלם 3000 שקלים כל חודש, עליכם לשאול את עצמכם האם המשכורת החודשית שלכם (או כל הכנסה אחרת) יכולה לאפשר לכם לשלם כל חודש 3000 שקלים ויחד עם זאת להישאר עם מספיק כסף בשביל לחיות.
 
ישנם מקרים בהם לקחתם הלוואה לתקופת זמן של כמה שנים אל בסופו של דבר המזל האיר לכם פנים (או עבודה קשה) ויש לכם כסף זמין להחזיר את ההלוואה לפני הזמן. אתם אולי חושבים שהבנק ישמח אבל במקרים רבים יש עלויות פירעון מוקדם. כאשר מחפשים הלוואות פרטיות בדרום חשוב לבדוק קודם גם את נושא הפירעון המוקדם
 

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים