לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

מהי הלוואת בלון?

הלוואה חוץ בנקאית מימון ישיר | הלוואות פרטיות באזור הצפון | הלוואת בלון מה זה | מימון או הלוואה

כאשר אנו מחפשים מימון או הלוואה אנו ניגשים למוסדות המלווים ומחפשים הלוואות; אלו יכולות להיות הלוואות פרטיות באזור השרון במתכונת של הלוואה חוץ בנקאית מימון ישיר או הלוואות מהבנקיםהבנקים מציעים לכם את כל מסלולי ההלוואה שכבר מוכרים לכם אך לא תמיד מספרים לכם הלוואת בלון מה זה? זוהי עוד אפשרות להלוואה אשר יכולה להתאים לכם. ניתן לקבל אותה בבנקים או בהלוואה חוץ בנקאית מימון ישיר.
 
הלוואת בלון מה זה?
הלוואת בלון מכונה גם הלוואת גרייס; זוהי הלוואה המפרקת את החזרי התשלום של הקרן והריבית לצורה קצת שונה. כאשר מחפשים הלוואות פרטיות באזור הצפון ומבקשים הלוואת בלון, הם מפרידים בין החזרי הריבית לבין החזרי הקרן. מימון או הלוואה במתכונת זה מאפשר לכם לשלם קודם כל את הריבית ורק בתקופה מאוחרת יותר את הקרן. כאשר לוקחים הלוואה חוץ בנקאית מימון ישיר סכום התשלום הכולל של הריבית הוא נמוך יותר מסכום התשלום הכולל של הקרן. כך שבהלוואת בלון אתם מתחילים לשלם סכומים נמוכים הנגזרים מהריבית ורק אח״כ סכומים גבוהים יותר הנגזרים מהקרן.
 
 הלוואת בלון מה זה או למי זה מתאים?
 
הלוואה זו מתאימה מאוד למקרים בהם אתם יודעים שסכום כסף יעמוד לרשותכם בקרוב, נניח עוד שנה. אמנם מדובר בסכום כסף גדול אך אתם צריכים כסף ברגע זה. כל הקונספט של הלוואת בלון בנוי בצורה מושלמת למקרה כזה. אתם מבקשים הלוואה חוץ בנקאית מימון ישיר (או הלוואה בבנק) במתכונת הלוואת בלון ומקבלים כסף מיד. אתם מתחילים לשלם את הריבית בתשלומים קטנים ורק בעוד שנה כאשר משתחרר לכם הכסף (קרן השתלמות או משהו בסגנון) תוכלו לשלם את הקרן. למעשה במקרים כאלו תוכלו לשלם את הקרן בתשלום אחד או שניים כאשר היא תשתחרר. אפילו אם יעלה בידכם לשלם את הסכום לפני תום תקופת ההלוואה תוכלו לעשות זאת.
 
 
אם אתם מחפשים הלוואה או מימון לכל מטרה; אולי זה העסק שאתם רוצים להקים; אולי זה בשביל לשלם על לימודים בחו״ל של הילדים; רכישת רכב חדש או כל דבר אחר שתחפצו בו. וכאשר אתם יודעים שבקרוב תכנית חסכון תעמיד לרשותכם סכומי כסף גדולים, אך אתם צריכים את הכסף עכשיו, תוכלו לבקש הלוואת גרייס (הלוואת בלון). בזכות ההלוואה תוכלו להגשים את כל החלומות ולהחזיר את הכספים בהסדר תשלומים נוח אשר ניתן לעמוד בו

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים