לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה - האם יש דבר כזה?

הלוואה 50000 ללא ריבית | הלוואה לכל מטרה ללא ערבים | הלוואה ללא ריבית | הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה

הלוואה היא מה שאנו עושים כאשר אנו צריכים כסף שאין לנו. העיקרון הוא פשוט, אנו פונים לבנק ומבקשים הלוואה לכל מטרה ללא ערבים, הבנק נותן לנו את הכסף אך בתמורה אנו משלימים החזרים חודשיים נושאי ריבית. ולא רק בבנק, ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה ללא ערבים גם במסגרת חוץ בנקאית. הריבית היא התמריץ של הבנק לתת לנו את ההלוואה, ככה עובד העסק. מכאן נשאלת השאלה האם יש דבר כזה הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה? הרי הרבה פעמים אנו רועים מודעות המבטיחות לנו ״הלוואה 50000 ללא ריבית״ או ״הלוואה לכל מטרה ללא ערבים וללא ריבית״. אז האמנם ניתן למצוא הלוואה ללא ריבית?
 
הלוואה ללא ריבית בבנקים
 
לכולנו יש תדמית שלילית של הבנקים ולכן אנו מתקשים להאמין להם כאשר הם פתאום נחמדים אלינו ומציעים לנו הלוואה 50000 ללא ריבית או משהו בסגנון. אז אמנם נכון שלבנק יש את האינטרסים שלו אך בהחלט ישנם מקרים שבנקים מציעים הלוואה ללא ריבית (הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה זה קצת יותר נדיר). במקרים רבים בנקים אשר רוצים לעודד לקוחות לפתוח חשבון בבנק מציעים הלוואות ללא ריבית כאשר התנאי המפורש הוא פתיחת חשבון בבנק והפקדת המשכורת בחשבון. כמובן שהבנק לא מזדרז להעניק הלוואת ללא ריבית לכל לקוח אך האפשרות בהחלט קיימת. בדרך כלל הבנקים מציעים זאת ללקוחות בעלי הכנסות גבוהות מהממוצע.
 
הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה מקרנות
 
כבר אמרתי בהתחלה שהריבית היא התמריץ של מי שמלווה לתת כסף ללווה ובגלל זה קשה למצוא הלוואה ללא ריבית. אך זה נכון כאשר מדברים על חברות מהתחום הפיננסי שמטרתן למקסם רווחים. למזלנו ישנם ארגונים רבים המחזיקים קרנות מהן ניתן לקבל הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה. אלו הם ארגונם ללא מטרות רווח, ארגונים שהוקמו לצורך מטרות מסוימות. ארגונים אלו יכולים אפילו לתת הלוואה 50000 ללא ריבית אך אתם צריכים לעמוד בקריטריונים המיוחדים. אלו הם קריטריונים שונים מאוד מהקריטריונים של הבנק ולאו דווקא בודקים את ההכנסה והנכסים שלכם. לדוגמה אלו יכולים בקרה הקהילה החרדית פועלים ארגונים רבים לגמילות חסדים המעניקים הלוואות למטרות צדקה ואינם מבקשים ריבית. גם אם אינכם חרדים, עדיין ישנם ארגונים אשר אתם עומדים בקריטריונים שלהם.
 
הלוואה ללא ריבית וללא הצמדה היא בהחלט אפשרית אך אל תחשבו שמדובר בהלוואה מיידית. בדרך כלל הלוואות רבות דורשות הצגת מסמכים שונים על מנת שיכולו לבדוק שאתם בהחלט זקוקים לסיוע ובדרך כלל יש צורך בערבים.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים