לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הפרשי ריביות בין בנקים מגיעים להבדלים של אלפי שקלים

הלוואה מיידית 30000 | הלוואה ב 60 תשלומים | הלוואה חוץ בנקאית כלל | הלוואה לכל מטרה כלל

רוצים איזו הלוואה ב 60 תשלומים בשביל לקנות רכב או לעשות איזה שיפוץ קטן בבית? עבור הרבה אנשים זוהי הדרך היחידה לממן את השיפוץ או רכישת הרכב. אמנם בסופו של דבר אתם משלמים יותר כסף אבל היתרון הוא שאתם מקבלים את הכסף באופן מיידי וגם התשלומים הם בהחלט סבירים, במיוחד אם מדובר בהלוואה ב 60 תשלומים. אבל לפני שאתם רצים לבקש הלוואה שימו לב למידע הבא - על פי בדיקות שעשו מומחים להלוואות נראה שישנם הבדלים של אלפי שקלים בין הבנקים. ההשוואה נעשתה על סמך בקשה להלוואה מיידית 30000 שקלים בתור הלוואה ב 60 תשלומים.
 
הלוואה לכל מטרה כלל חשוב - על פי הסקר שעשו המומחים נראה שישנם הבדלים גדולים בריביות בין הבנקים כאשר מבקשים הלוואה מיידית 30000 שקלים. הדבר היחידי שניתן להגיד בבירור הוא שאם כבר לוקחים הלוואה מיידית 30000, אז מוטב לקחת אותה בבנק שיש לכם חשבון. כאשר אתם מבקשים הלוואה ב 60 תשלומים בבנק שבו אין לכם חשבון בדרך כלל מציעים לכם ריביות גבוהות המזכירות את השוק האפור.
 
אם אתם רוצים לקחת הלוואה ב 60 תשלומים מהבנק ואין לכם בבנק חשבון, כדאי שמראש תשימו את הדברים על השולחן. בקשו הלוואה וציינו במפורש שאתם רוצים לפתוח חשבון אך רק בתנאי שיתנו לכם הלוואה מיידית 30000 שקלים. קורס מכירות זהו הסיכוי היחידי שהבנק יתייחס אליכם ברצינות ואף יסכים ללכת לקראתכם עם הריבית. כאשר אתם מחפשים הלוואה בבנק חשוב מאוד לבדוק בכמה סניפי בנקים שונים ולדבר עם כולם על העברת חשבון העובר ושב אליהם. לאחר שיש לכם מספר הצעות תוכלו לחזור לבנק שלכם, הבנק בו יש לכם חשבון ולשאול אותם לגבי ההלוואה. במידת הצורך אל תהססו לאיים שתעברו בנק, יתכן שזה יגרום לבנק להציע לכם משהו.
 
הלוואה חוץ בנקאית כלל
 
במקרים רבים נראה שעדיף לפנות ולבקש הלוואה חוץ בנקאית. על פי הסקר נראה שההלוואות החוץ בנקאיות משתלמות יותר אך עדיין ישנם הפרשים עצומים בין החברות השונות המציעות הלוואות. כאשר מבקשים הלוואה ב 60 תשלומים חשוב לבדוק בגופים שונים המציעים הלוואה חוץ בנקאית כלל ביטוח, לאומי קארד, מגדל, ישראכרט ואחרות.
 
לסיכום נראה שאין מנוס מלעשות בדיקות והשוואות. כאשר מחפשים הלוואה לכל מטרה כלל ברזל הוא תמיד לעשות השוואות. כאשר עושים השוואה יש לבדוק הלוואה חוץ בנקאית כלל, מגדל, ישראכרט ואחרים לעומת ההלוואה בבנק.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים