לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

מה עושים כאשר הבנקים מסרבים לתת הלוואה ?

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע | הלוואה חוף בנקאית ללא ריבית | הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים | הלוואה בתל אביב

הרבה פעמים הבנקים דוחים את בקשתכם להלוואה או מציבים תנאים בלתי אפשריים להלוואה. מבחינת הבנק לא אכפת לו למה אתם צריכים את ההלוואה, מבחינת הבנק ההלוואות הן עסק. הבנק רוצה לתת לכם הלוואה בציפייה לקבל ריבית והוא מעוניין למזער את הסיכון שהוא לוקח. מסיבה זו הבנקים מבקשים ערבים, בטחונות וגובים ריבית. אך מה עושים כאשר הבנק דוחה את בקשתכם להלוואה?
 
כאשר הבנק דוחה את בקשת ההלוואה שלכם או מעמיד בפניכם תנאים בלתי אפשריים, עדיין יש לכם את האפשרות לחפש הלוואה חוץ בנקאית. גופים פיננסיים רבים הלוואה חוץ בנקאית. אמנם יהיה חכם קשה למצוא הלוואה חוץ בנקאית ללא ריבית אך בהחלט תוכלו למצוא הלוואה חוץ בנקאי ללא ערבים.
 
הבנקים הם אינן מונופול בתחום ההלוואות וישנם גופים אחרים אשר יכולים לתת לכם הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים. בעבר הבנקים אכן היו מונופול ויכולתם לחלום על הלוואה חוץ בנקאית ללא ריבית, התחרות היחידה לבנקים היו מלווים לא חוקיים בשוק האפור אשר גבו ריביות רצחניות. היום הנושא מוסדר בחוק וניתן לקבל הלוואה בתל אביב או בכל מקום אחר מגופים חוץ בנקאיים. בין הגופים אשר נותנים הלוואות ניתן להזכיר את חברות האשראי, חברות ביטוח, חברות השקעות וחברות אחרות העוסקות בהלוואות כספים. גופים רבים מציעים הלוואה בהוראת קבע, כך אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שכל חודש יש סכום קבוע היורד מהחשבון לטובת סגירת ההלוואה.
 
חברות הביטוח נותנות הלוואות אך בדרך כלל הן מסתמכות על כספי חסכונות שיש לכם בתור הערובה לתשלום החוב. למשל אם יש לכם קרן פנסיה ניתן לשעבד את קרן הפנסיה ולקבל הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים. זוהי לא בהכרח האופציה המועדפת אך לעתים אין ברירה. גם חברות האשראי נותנות הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים ובדרך כלל היתרון הוא שניתן לקבל אותה במהירות ובקלות. אך בדרך כלל הלוואות אלו הן בסכומים קטנים ומבוצעים על פי קורס מכירות הערכת יכולת ההחזר שעושה חברת האשראי. הם יכולים להתאים במקרים בהם נופלת עליכם איזו הוצאה חריגה שהיא קצת מעבר ליכולת ההוצאה החודשית שלכם ואתם צריכים הלוואה קטנה ומהירה. זוהי הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע, כלומר כפי שאתם מחויבים מידי חודש לשלם את הוצאות כרטיס האשראי כך תחויבו גם בסכום ההחזר החודשי.
 
הלוואה חוץ בנקאית ללא ריבית היא בעייתית יותר אך ניתן למצוא ארגונים מיוחדים המעניקים אותה לצורך סיוע תחת נסיבות ותנאים מסוימים. למעשה כאשר מחפשים הלוואה בתל אביב או במקום אחר, דווקא הבנק הוא זה שיכול להציע הלוואה ללא ריבית אך בדרך כלל זוהי הטבה למי שפותח חשבון.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים