לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואה בפריסה נוחה לסטודנטים

 הלוואה  10 שנים | הלוואה בפריסה נוחה | הלוואת סטודנט | הלוואה ללימודים

הלוואה בפריסה נוחה לסטודנטים
 
הרבה פעמים יש לנו צורך בסכום כסף בנקודת זמן נוכחית ומכיוון שהכסף אינו זמין עבורנו אנו פונים לקבלת הלוואה. מקובל לחשוב שהלוואה היא דבר שאנשים לוקחים בלית ברירה, כלומר בעקבות מצב כלכלי שהם נקלעו אליו. האמת שזה לא נכון אנשים רבים פונים לקבלת הלוואה 10 שנים מתוך תכנית כלכלית מסודרת הדורשת הלוואה בפריסה נוחה. לדוגמה לעתים סטודנטים מבקשים הלוואה 10 שנים אשר תעזור להם לעבור את תקופת הלימודים. הלוואת סטודנט היא הלוואה ללימודים אשר נועדה לסייע לסטודנט לעבור את הזמן הקשה שבו צריך להקדיש את רוב הזמן ללימודים ואין הרבה זמן לעבוד. רוב הסטודנטים נמצאים במציאות כלכלית לא פשוטה והלוואה ללימודים יכולה ממש להציל אותם. נכון שבטווח הארוך הם ישלמו ריבית אבל זוהי הלוואה בפריסה נוחה.
 
היתרונות של הלוואה 10 שנים לסטודנטים
 
בתקופת הלימודים הסטודנטים צריכים לשלם שכר דירה ושכר לימוד, אלו הן הוצאות כבדות מאוד ובמקביל ישנן עלויות מחייה אחרות שהן ״לא זולות״ במילים עדינות. כאשר צריכים להשקיע את רוב הזמן בלימודים לא נשאר לסטודנט זמן רב לעבוד. הלוואה 10 שנים מאפשרת מרווח נשימה לסטודנט, מרווח נשימה בו הוא יכול להתרכז בלימודים ולא להיות מודאג מהכסף בצורה קיצונית. ישנן הלוואות המאפשרות לסטודנטים להתחיל את תשלומי ההחזר רק בעוד שלוש שנים, כך שבזמן הלימודים לסטודנט לא תהיה בעיה. בסיום הלימודים הסטודנט יתפנה לעבודה במשרה מלאה וכמובן שכר יותר גבוה, רק אז הוא יצטרך להתחיל לשלם את הקרן והריבית על ההלוואה ללימודים שלקח. זה מה שנקרא הלוואה בפריסה נוחה.
 
איפה ניתן לקבל הלוואה 10 שנים?
 
בעבר לא היה מקובל לתת הלוואות לעשר שנים ועיקר ההלוואות היו לתקופת זמן של 3 עד 5 שנים או משכנתאות לתקופה ארוכה אך במשכנתאות הבית שימש כערבות. הסיבה לכך היא שעבור הבנקים ככל שתקופת החזר ההלוואה היא יותר ארוכה, כך יש יותר סיכון מבחינתם. היום לשמחתנו, כאשר ישנה תחרות גדולה בענף וחברות רבות מלבד הבנקים נכנסו לתחום ההלוואות ניתן לקבל הלוואה בפריסה נוחה. נראה שכל המוסדות אשר עוסקים בהלוואות, כולל הבנקים, מעניקים היום הלוואה בפריסה נוחה הנמתחת על פני 10 שנים.
 
הלוואה 10 שנים יכולה לסייע לכם את כל החלומות שלכם. הלוואת סטודנט מאפשרת לסטודנט להתחיל ללמוד בשלב מוקדם בחיים. סטודנטים רבים, שלהוריהם אין את היכולת הכלכלית לעזור להם נאלצים לעבוד תקופה ארוכה על מנת לממן את הלימודים ולכן מתחילים ללמוד בגיל מאוחר. בעזרת הלוואת סטודנט ניתו להתחיל ללמוד בגיל מוקדם יותר ותוך 3-4 שנים להשתלב בשוק העבודה במשכורת טובה אשר תאפשר להחזיר את ההלוואה בקלות.
 

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים