לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

משכנתא

למה לקחת יועץ משכנתא?

חושבים על לקיחת הלוואה? שוקלים לפנות לקחת משכנתא לכל מטרה שהיא? אם בעבר התהליך היה פשוט. והייתם פונים לבנק ומגישים בקשה לקבלת הלוואה. הרי כיום האפשרויות הן כה רבות. ויש כל כך הרבה הצעות שונות עבור משכנתאות והלוואות שונות. והלקוחות יכולים להרוויח מכך.

איך מרוויחים מזה?

בשביל להצליח לבחור מכל ההיצע הזה ולא ליפול בין הכיסאות צריך להיות מבינים בעניין. וממש לא כל לקוח יכול לעשות זאת בעצמו. לא כל אחד אמור להתמצא בשוק הכספים ולהבין את כל המושגים ולהצליח לפענח את הצפי ואת כל הפרטים הקטנים. אבל זה לא אומר שמי שלא מבין חייב לשלם ביוקר.

פנו ליועץ משכנתא.

בדיוק לצורך כך נוצר המקצוע של יועץ משכנתא. יועץ בתחום המשכנתאות אמור להיות אדם המתמצא היטב בנבכי הכלכלה ושוק ההון. הוא אמור להכיר היטב את ההצעות השונות של הבנקים וכן של גופי המימון השונים. להכיר את שיטות החישוב השונות של הריביות ולהחליט על סמך כל אלו מה מכל המבחר מתאים ללקוח הספציפי שעומד כעת מולו ומחכה למימון לכל מטרה שהיא.

להחליף ולבצע מיחזור.

כמו כן יש לדעת כי לעיתים קרובות נוצר מצב בו מומלץ ללקוח לבצע מיחזור של משכנתא. זה אומר שעליו לסגור את ההלוואה הנוכחית שלו ולקחת הלוואה אחרת במקומה. כאשר תנאי ההחזר של ההלוואה החדשה הינה משתלמים יותר ופחותים יותר. ובכך הוא חוסך בהחזרי התשלומים ומקל מעל עצמו את הוצאה של החזר ההלוואה.

קנסות יציאה.

אמנם יש מסלולי משכנתא בהם מושת קנס יציאה על מי שסוגר את ההלוואה לפני הזמן. אך ייתכן שבהתייחס לחיסכון שיהיה לכם בעקבות המשכנתא המחודשת יהיה לכם משתלם לעשות את הצעד הזה. על כך יוכל להחליט יועץ מומחה מתחום המשכנתאות לאור הידע המקצועי שלו וההתמצאות שלו בתחום.

חבל לפעול לבד.

יש אמנם אנשים שמנסים לחסוך את ההוצאה הזו של יועץ משכנתאות ולבצע את כל ההליכים הללו בעצמם. אך ייתכן בהחלט שהם מפסידים בגין כך. שאילו היו פונים לקבלת ייעוץ אמנם היו משלמים על השירות אך מכסים אותו עם הרבה עודף בגים החיסכון במשכנתא.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים