לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

שיפוצים

מתכננים שיפוצים בבית?

אם גם אתם נמצאים בשלב הזה של הכנה לשיפוצים בבית, אתם בוודאי טרודים בחיפושים אחר בעלי מקצוע מוצלחים ובאיתור החומרים השונים והכלים הסניטריים אותם אתם בוחרים לבית המשופץ שלכם. גם הוצאה הכספית בתקופה זו הינה משמעותית מאוד וגורמת ללא מעט טרדות.

כמה זה עולה?

ראשית כדאי עוד לפני שקופצים לתוך המים העמוקים האלו לעשות חושבים ולמצוא מהו הסכום הצפוי אותו אתם אמורים להוציא. שכן שיפוצים עלולים לעלות ביוקר ולהיות כמו בור שאין לו תחתית. הוצאה גוררת הוצאה וכך אתם מוצאים את עצמכם במערבולת של רכישות והוצאות ותיקונים שלא נגמרים.

מתכננים תקציב מראש.

מה שאין כן כאשר מתכננם היטב תקציב ראש. כאשר אתם יושבים ביישוב הדעת ובוחנים את הפעולות אותם אתם עומדים לבצע, בודקים את הכלים ואת הרהיטים אותם תצטרכו לקנות תוכלו לחשב בצרה הגיונית את כל ההוצאות. כמובן שיש להוסיף סכום נוסף לחריגה עבור הוצאות בלתי צפויות. כאשר אתם רואים מראש את ההוצאה מול העיניים אתם יודעים טוב יותר לקראת מה אתם הולכים. ואתם יודעים גם מהו המרווח שיש לכם בשביל להוסיף הוצאות נוספות מעבר למתוכנן.

תמיד אפשר להוסיף ולשדרג.

כי אפשרויות השדרוג והתוספות הן כה רבות. כי אם שיערתם למשל מהו סכום של ברז או של כיור. אתם עומדים בחנות לכלים סניטריים ואתם רואים את המבחר העצום, לפעמים עלולים להסתנוור מכל ההיצע המגוון והמעוצב. אם הגדרתם לעצמכם סכום לתשלום עבור הכלים הללו אתם אמורים לעמוד במסגרת הזו ולא לחרוג ממנה. אבל אם הגעתם ללא החלטה אתם עלולים להתפתות לרכוש מוצרים יקרים מכפי יכולתכם. זה עלול להיות יקר מאוד.

תאורה, ריהוט, דלתות.

כך קורה גם בתחומים נופים כמו תחום התאורה. אתם מחפשים גופי תאורה נאים שיוסיפו אור ואווירה לבית. גם לזה צריך להגדיר תקציב. כמה אתם יכולים להשקיע עכשיו בתחום התאורה? כי גם כאן אפשר להוציא סכומי כסף גדולים מאוד של גופי תאורה משוכללים וגדולים. אמנם התוספת שלהם לעיצוב הבית הוא נהדר. אבל זה חייב להיות בגבול התקציב והיכולת שלכם.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים