לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

פתרון לעסקים במצוקה דרך הלוואה בערבות מדינה – מה זה אומר?

יש לא מעט עסקים בישראל ומידי שנה נפתחים עוד כמה מאות ואולי כמה אלפים. יש לא מעט עסקים מצליחים אך הסטטיסטיקות מגלות שרוב העסקים לא ישרדו א ה-5 שנים הראשונות והאמת המרה היא שחלק מהם אף לא ישרדו את השנה הראשונה. יש לכך לא מעט סיבות מהן המצב הביטחוני המעורער בישראל, חוסר יכולת לנהל נכון עסק, בעיות מימון ומה לא, כשכולם בסופו של דבר מסתכמים בדבר אחד – מצוקת כסף. פתרון לעסקים במצוקה דרך הלוואה בערבות מדינה יכול להיות הפתרון, פתרון שרבים רבים נוהרים אליו.

ערבות מדינה

מהי ערבות מדינה? ערבות מדינה כשמה כן היא, ערבות של מדינת ישראל על רוב רובו של הכסף שנלקח בהלוואה, מה שאומר אפשרויות רבות יותר מצד הבנקים והלוואות ברמות סיכון גבוהות יותר. הבנקים בדרך כלל מנסים לבטח את עצמם על מנת שהכסף יחזור אליהם, וכשהמדינה נותנת 70-85 אחוזים מהערבות הבנקים רגועים יותר ומוכנים לתת יותר הלוואות. פתרון לעסקים במצוקה דרך הלוואה בערבות מדינה יאפשר לעסקים הללו לשרוד, ועם תזרים של כסף שייכנס אליהם רבים מהם יוכלו לעמוד על הרגליים ולהתאושש גם מתקופה רעה.

דרישות המדינה

אך המדינה גם היא לא לוקחת סיכונים והיא מאפשרת אומנם לקחת הלוואות עם ערבות שלה אך יחד עם זאת היא עושה הכול בשביל לוודא שהכסף אכן יחזור אליה. מה שאומר בדיקת היתכנות של הצלחת העסק, תוכנית עסקית, השתתפות בערבות מצד הלווה וכדומה – כל מה שניתן לעשות בשביל לוודא שהכסף אכן יחזור ויחזור ללא כל בעיות. 

מי שמחפש הלוואה יכול לקחת אותה עם ערבות מדינה ויכול לקחת באופן עצמאי. כשלוקחים הלוואה מהבנק באופן עצמאי הבנק הרבה יותר חשדני ומקשה יותר על לקיחת ההלוואה אך היא מתקבלת מהר יותר מאשר הלוואה בערבות מדינה שלוקחת לפחות חודש אם לא יותר מזה. אם יש לכם עסק ואתם במצוקה תנסו קודם כל לגייס את הכסף מקרובי משפחה או מחברים ורק אחר כך תפנו להלוואות מהבנק או בערבות מדינה.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים