לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

סיוע מהמדינה לעסקים הקטנים – מה חשוב לדעת?

פתיחת עסק היא לא דבר של מה בכך ומצריכה לא מעט אומץ וחזון. יש לא מעט צעירים ומבוגרים שהחלום שלהם הוא לפתוח עסק, עסק שיצעיד אותם קדימה וייתן להם להתפרנס בכבוד. אך עסק מצריך כסף ומי שיכול להביא את הכסף הזה מהבית מה טוב, אך אנשים שלא יכולים להביא את הכסף מהבית יצטרכו מימון ראשוני ואם העסק כבר קיים הם יצטרכו מימון במהלך הדרך בשביל לשרוד ובשביל שהעסק יתפתח. סיוע מהמדינה לעסקים קטנים קיים והיום יותר מפעם אפשר לקבל אותו ללא בעיות מיוחדות וכל מה שצריך הוא להגיש בקשה.

מה המדינה מציעה?

מדינת ישראל עושה כל שביכולתה לעזור לעסקים קטנים על אף שלא תמיד זה נראה כך. סיוע מהמדינה לעסקים הקטנים הוא משהו שלא מעט אנשים מבקשים לקבל וכל מה שצריך היא תוכנית עסקית, ערבות נוספת בדרך כלל (מעבר לזו של המדינה) ומקבלים הלוואה. יש היום קרנות שעובדות עם ערבות מדינה כשרוב הערבות היא עליה ורק אחוז קטן יחסית על הלווה, ויש מסלולים שונים שקיימים וצריך לבדוק מה הכי מתאים לאחר שמביאים בדית היתכנות להצלחת העסק. שווה לבדוק ושווה לעיתים גם לקחת, מה שיאפשר ראש שקט לפחות לחודשים הראשונים.

אופציות נוספות

יש כמובן עוד אופציות נוספות לפתיחת עסק ולהלוואה כשהאפשרויות הללו הן הלוואה מהבנק או מחברות אשראי. הלוואה מהבנק טומנת בחובה ריבית לא נמוכה ולא תמיד זה כדאי לעומת הלוואה מהמדינה, וחברות האשראי גובות עמלות עוד יותר גבוהות ומבקשות בטחונות רבים יותר. ההיגיון ברור, חברות האשראי לוקחות את ההלוואות הללו מהמדינה ומעבירות אותן הלאה, ובכדי שיעמדו בתנאי ההלוואה הן דורשות בטחונות משמעותיים יותר בכדי לכסות את עצמן. כל אחד יעשה את השיקולים שלו אך חשוב לבדוק את כל האופציות שישנן.

פתיחת עסק ובעיקר מימון לעסק זה דבר אפשרי והמדינה מנסה לעזור לעסקים  חדשים כמו גם לעסקים קיימים. אם אתם בטוחים שיהיה לכם מאיפה להחזיר את ההלוואה יכול להיות שמשתלם לכם לקחת אחת כזו.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים