לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

מה חשוב לדעת על השפה הבנקאית?

לרובינו יש פוביה מהבנק ואנו נמנעים מלהיכנס אליו או לבקש משהו מהפקיד. ואכן בעבר, לבנקים היתה בלעדיות על המימון שלנו ועל האפשרויות הכלכליות שלנו אך היום המצב השתנה. היום ניתן לקבל מימון מעוד חברות שונות והיום הבנק כבר יודע שהוא צריך להילחם על כל לקוח ולקוח. בעבר, גם אי אפשר היה להשוות בין הבנקים השונים כמו שהיום ומי שהיה בבנק מסוים היה "אסיר" שלו אך היום בעידן האינטרנט ואין סוף המידע המצב הינו אחר לגמרי. אז מה חשוב לדעת על השפה הבנקאית? איך כדאי להתנהל אל מול הבנקים השונים?

מימון ממקורות שונים

בעבר כפי שציינו היינו צריכים לבקש מימון מהבנק בו מתנהל החשבון שלנו, בין אם זה לעסק שלנו או לכל דבר אחר, ואם לא היינו מקבלים את המימון שלו לא היה לנו ממש מה לעשות. היום, כל בנק כמעט מציע הלוואת גם ללקוחות של הבנקים האחרים ובנוסף יש קרנות ויש חברות אשראי וליסינג אשר מאפשרות לקחת דרכן את ההלוואה. אז מה חשוב לדעת על השפה הבנקאית של היום? שהיום אנחנו כבר לא שבויים בידי הבנקים ואפשר להתמקח. אפשר ללכת ולקבל הצעות מחיר שונות כשאנו צריכים הלוואה בדיוק כמו כל מוצר אחר שאנו קונים.

הלוואה בערבות מדינה

כיום בעלי עסקים יכולים גם לפנות ולבקש הלוואה בערבות מדינה. הלוואה כזו אומנם ניתנת על ידי הבנקים השונים אך היא כזו שקל הרבה יותר לעמוד בה. התנאים טובים יותר ויכולת הפריסה טובה יותר כמו גם הריבית שנמוכה יותר, והבנק מרגיש הרבה יותר נוח לתת לנו את ההלוואה הזו מכיוון שהמדינה היא זו שערבה לרוב הכסף שנלקח מה שאומר שיש עוד שותף ואחד רציני ללקיחת ההלוואה. אז אם אתם מחפשים מימון לעסק שלכם והבנק לא נותן לכם אל תתייאשו, לכו לבדוק את הסיכוי שלכם לקבל הלוואה בערבות מדינה.

הבנקים היום כבר לא שולטים בנו ואנו צריכים לעשות שינוי בחשיבה שלנו לגביהם בכדי שנוכל לקבל את מה שמגיע לנו.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים