לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

לא עוצרים באדום במימון לעסק

כל בעל עסק כמעט מגיע מתישהו לרגע הזה. הוא חייב מימון לעסק בין אם מדובר על עסק חדש או בין אם מדובר על עסק שכבר קיים, והוא מתקשה לקבל אותו. הדבר הטוב ביותר הוא לבקש הלוואה ממשפחה או חברים וכמה שפחות להיות חייב לבנקים השונים, אך מה לעשות ולא תמיד זה אפשרי. אז מגיעים לבנק לאחר שקובעים פגישה, מביאים את כל המסמכים הרלוונטיים, מתיישבים ומבקשים את המימון ואז... נתקלים בסירוב! אך יזמים אמיתיים לא עוצרים באדום אלא חושבים על אופציות מימון נוספות, כאלו שהבנק או כל גורם אחר יאפשר להם.

הלוואה בערבות מדינה

המונח לא עוצרים באדום הוא לא מונח ריק מתוכן. אכן, יש היום אפשרויות מימון שונות ואפשרות לשכנע את הבנק למה כן לתת. הבנק מטבע הדברים נזהר מאוד ואם הוא לא בטוח שההלוואה תחזור הוא לא ייתן אותה, ולכן צריך להוריד ממנו את החשש לאי פירעון ההלוואה. הלוואה בערבות מדינה היא הלוואה שהמדינה ערבה לרוב הסכום, ואם מצליחים לקבל אותה אז הבעיה נפתרת מכיוון שהבנק הרבה יותר רגוע לתת את ההלוואה. אך איך מקבלים הלוואה כזו? מהם התנאים לכך? מי יכול לקבל הלוואה כזו? הנה כמה מילים על ההלוואה.

מי יכול לקבל?
כל אחד יכול להגיש בקשה לאחת הקרנות שנותנות הלוואה בערבות מדינה. יש היום כמה קרנות כאלו אך גם המדינה דורשת בטחונות מה שאומר תוכנית עסקית או כל דבר אחר שישכנע אותה לתת את ההלוואה ושהעסק יצליח לעמוד בה. המדינה רוצה מאוד לעזור לעסקים ולא לכל אחד היא יכולה לתת הלוואה כזו, אך כשהיא כבר נותנת היתרון גדול מכיוון הבנק ייתן הלוואה בתנאים טובים הרבה יותר. בשביל לבקש הלוואה בערבות מדינה כדאי לערב יועץ עסקי, שיודע איך לעשות את זה כך שהסיכויים לקבלת ההלוואה יהיו גבוהים הרבה יותר.
אם אתם כבר צריכים הלוואה ולא מקבלים ואתם מאלו אשר לא עוצרים באדום, הלוואה בערבות מדינה יכולה להיות הפתרון המושלם שלכם, זה שיסייע לעסק שלכם לעמוד על הרגליים.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים