לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

כיצד לבצע בדיקת זכאות והערכת סיכויים להלוואת מדינה

כל עסק חדש הוא עסק שעלול ליפול לאחר זמן קצר. יש לא מעט עסקים שלא שורדים את ה-5 שנים הראשונות וחלקם אף לא את השנה הראשונה. בעיות בעסק הן בדרך כלל בעיות של מזומנים כשמצד אחד משלמים לספקים אך מצד שני הלקוחות לא משלמים בזמן או שמשלמים בתנאי אשראי שונים ובכלל, עסק קטן צריך להתמודד כלכלית עם לא מעט בעיות שונות. הלוואה בערבות מדינה יכולה להיות הפתרון שלו אך כיצד לבצע בדיקת זכאות והערכת סיכויים להלוואת מדינה? איך עושים את זה נכון? מי כדאי שיגיש את הבקשה להלוואה מהמדינה?

לא כל אחד מקבל

לפני שנדבר על כיצד לבצע בדיקת זכאות והערכת סיכויים להלוואת מדינה נדבר על איך מגישים את הבקשה. יש לא מעט אנשים שרוצים לקבל את ההלוואה הזו אך לא כולם יקבלו אותה מכיוון שהיא מוגבלת בכמות ויש קריטריונים שונים בשבילה. ולכן, עדיף לתת את העבודה למישהו שיודע איך להגיש ויש לו את הניסיון הדרוש ובדרך כלל יהיה זה יועץ עסקי שיידע לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. יועץ עסקי יוכל גם כמובן לייעץ בעוד עניינים שקשורים לעסק ויוכל להכין לכם גם את התוכנית העסקית שתוכלו להציג בשביל לשכנע שייתנו לכם את ההלוואה.

תנאי הקבלה

יש אם כן כמה תנאים בשביל לקבל את ההלוואה בערבות המדינה:
1.    עסק שלא נמצא כרגע בתהליכי הוצאה לפועל וכדומה.
2.    עסק שאין לו כרגע תביעות נגדו
3.    עסק שלא חייב כלום לרשויות המס
4.    מחזור שנתי עד 100 מיליון ₪

בנוסף כפי שציינו המדינה כמו גם הבנק ישמחו לראות כל דבר שיעיד על זה שהעסק הוא רציני ויש לו פוטנציאל טוב ולכן תוכנית עסקית או כל דבר אחר יסייעו במקרה הזה.

עדיף כמובן להימנע מהלוואה בערבות המדינה כמו מכל הלוואה שהיא, אך אם כבר צריך, הלוואה כזו בתנאים כאלו אי אפשר יהיה למצוא. ולכן, תעשו מאמץ להביא את כל המסמכים הדרושים ותגישו את הבקשה הזו.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים