לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואות לעסקים מתחילים – יש דבר כזה

אם אתם עומדים לפתוח עסק , יש לכם לא מעט מה לעשות, אתם צריכים קודם כל להחליט איפה העסק יהיה בין אם מדובר על עסק שנותן שירות ובין אם מדובר על עסק שמוכר מוצרים, אתם צריכים לגייס עובדים, צריכים לקנות סחורה אם צריך, צריכים לעבוד מול הרשויות ומה לא... אך מעל לכל אלו, אתם חייבים כסף בשביל להתחיל ולקיים את העסק ובשביל לשווק אותו, ואתם יכולים לעשות את זה בדרך הטובה ביותר והיא להביא מהבית אם יש, והדרך הנשייה היא הלוואות לעסקים מתחילים שניתנות על ידי הבנקים או על ידי חברות האשראי השונות.

להתקדם לאט לאט

הדרך הטובה ביותר לפתוח עסק היא להביא את הכסף מהבית. מה זה אומר? חסכתם מעט כסף ואתם רוצים להשקיע אותו בעסק? מצוין. תתחילו לעבוד ותגדלו לאט לאט וכך ההשקעה הראשונית שלכם תהיה ממה שכבר יש אצלכם וככל שייכנס עוד ועוד כסף לעסק כך ניתן יהיה להגדיל אותו. בשיטה הזו אתם אומנם מתקדמים לאט לאט ומתקיימים ממה שהעסק מכניס וכך מגדילים אותו, אך כך לפחות אתם יודעים שאתם לא מפסידים יותר ממה שהיה לכם מההתחלה. כך לא תיכנסו לחובות וללחצים נוספים ותוכלו לקדם את העסק בדרך הנכונה.

להיות מציאותיים...

אך מה לעשות ואנו צריכים להיות מציאותיים וברוב המקרים אין את הכסף ההתחלתי הזה, מה גם שכולם רוצים לרוץ מהר קדימה ובשביל זה הם צריכים הלוואות לעסקים מתחילים. הבנקים נותנים הלוואות כאלו לעסקים מתחילים וקיימים ויש גם לא מעט קרנות בערבות מדינה להן ניתן להגיש בקשה ולקבל אותן. יש כמובן גם את חברות האשראי השונות כמו גם חברות הליסינג השונות שנותנות הלוואות ובדרך כלל במהירות רבה יותר מהבנקים, אך לכל דבר יש גם חיסרון ובמקרה הזה החיסרון מגיע בצורת ריבית גבוהה משמעותית יותר מהבנק.

כל עסק צריך אם כן כסף בשביל לזרום ולהתחיל להתקדם אך אפשר ליפול בקלות אם לא עושים את החישובים הנדרשים ולא עושים את הדברים כמו שצריך.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים