לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

כל מה שצריך לדעת על הלוואות לעסקים קטנים

יש לא מעט עסקים קטנים בישראל ומידי שנה נפתחים עוד ועוד כאלו. אך לצערנו חלק גדול מאותם עסקים לא שורדים את ה-5 שנים הראשונות ויש אף עסקים שלא גומרים את השנה הראשונה. הסיבות לכך שונות מהן בחלקן בעל העסק אשם בעיקר בגלל התנהלות לקויה ובחלקן סיבות שאינן קשורות אליו. רוב רובן של הסיבות הללו נוגע בכסף ולעיתים צריך לגייס מימון ונושא הלוואות לעסקים קטנים הוא נושא רחב שצריך להכיר אותו.

הלוואת בערבות מדינה

הלוואות לעסקים קטנים יכולות להיות הלוואות בערבות מדינה. מה זה אומר? לכל הלוואה יש ערבים בכדי שהבנק יהיה בטוח שמחזירים לו בזמן את ההלוואה והלוואה בערבות מדינה כשמה כן היא – הלוואה בה המדינה הינה ערבה לרוב רובו של הכסף. מצב כזה מאפשר לבנק לקחת יותר סיכונים ולתת הלוואה גבוהה יותר או הלוואה עם תנאים טובים יותר מכיוון שכגודל הסיכון של הבנק כך תנאי ההלוואה פחות טובים. אם אתם צריכים הלוואה לעסק שלכם כדאי שתתייעצו קודם עם מי שמבין בזה וזה יכול להיות יועץ עסקי או כל מומחה אחר.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי הוא ייעוץ אשר כשמו כן הוא, ייעוץ בכל מה שנוגע לעסק שלנו. ייעוץ כזה ניתן בדרך כלל על ידי מאמן עסקי, אחד שיודע ומכיר את עולם העסקים ומלווה את העסק לפחות בחלק מהזמן. הבעיה אצל חלק מבעלי העסקים הוא שהם בטוחים שהם יודעים הכול ולא צריכים שום ייעוץ שהוא ואז הם נופלים בגלל טעויות שונות שהם עושים. ייעוץ עסקי איכותי ימנע או לפחות יפחית את הסיכוי שבית העסק יקרוס, ובין השאר יועץ עסקי גם מייעץ איזו הלוואה כדאי לקחת, האם כדאי לקחת בערבות מדינה או שלא וכדומה. 

הלוואת הן דבר רע ביסודן ועסק שיכול לא לקחת אותן מוטב שיעשה זאת. אך הלוואות גם יכולות להציל עסקים רבים ומי שלוקח אותן לאחר חשיבה וחישובים מעמיקים יכול לראות מהן רק טוב. הן יזרימו כסף לעסק וירימו אותו למצב טוב יותר.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים