לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואות לעסקים חדשים – חשוב לדעת

החלום לפתוח עסק חדש הוא חלום של לא מעט ישראלים, חלום אשר מגיע כבר מקטנות וכשמתבגרים רוצים אותו יותר. ואכן, עסק יכול להיות ביטוי עצמי של כל אחד ויכול להיות פרויקט חיים וכמובן גם לפרנס בכבוד את בעליו. אך עסק יכול גם להיות בדיוק ההפיך ויכול להיות כישלון מוחלט, תלוי איך מנהלים אותו ואיך עושים את העבודה כך שהכול יהיה עם הזהירות הראויה. כל עסק חדש חייב כסף בשביל לזרום ואם אתם צריכים הלוואות לעסקים חדשים עומדות בפניכם מספר אפשרויות שכדאי לקחת בחשבון. הנה כמה מהאפשרויות הללו שקיימות.

הלוואות בערבות מדינה

למדינת ישראל יש אינטרס שייפתחו כמה שיותר עסקים חדשים ושכמובן יצליחו. זה מצמיח את הכלכלה וזה פותח עוד ועוד מקומות עבודה חדשים ובכך מפחית את האבטלה, ומה שבטוח שזה טוב לכולם (שוב, אם זה מצליח) ולכן היא מעמידה קרנות בערבות מדינה להלוואות שנלקחות, הלוואות בערבות של קרוב לתשעים אחוזים מהכסף ובתנאים מצוינים כך שהלוואה כזו יכולה להיות מקפצה משמעותית עבור העסק. כמובן שיש תנאים לקבל את ההלוואה ולא כל אחד יכול אלא אם כן הוא עומד בקריטריונים מסוימים.

הלוואות מהבנקים

יש כמובן לא מעט הלוואות מהבנקים שאפשר לקחת, עם ריביות שונות ועם תנאים שונים. לבנקים יש אינטרס לתת כמה שיותר הלוואות מכיוון שמזה הם חיים, אך הם לא לוקחים סיכונים ובסופו של דבר סיכון שווה את הריבית של העסקה. ולכן, הלוואות לעסקים חדשים מהבנק קודם כל ידרשו  ערבים ושאר בטחונות, ובנוסף הריבית תהיה גבוהה יותר מאשר הלוואה בערבות מדינה.

הלוואות מחברות האשראי

גם חברות האשראי וחברות הליסינג מעמידות הלוואות לרשות הלקוחות שלהן כשבמקרה זה ההלוואות יקרות הרבה יותר מה שאומר עם ריבית גבוהה הרבה יותר. הסיכון שלהן גבוה ולכן הן נותנות את ההלוואה בקלות רבה יותר אך התשלום עליה גבוה הרבה יותר.

עדיף לא לקחת אף הלוואה מאף אחד כשפותחים עסק חדש, אך אם כבר צריך כדאי לעשות את זה תוך חשיבה מקדימה והקטנת הסיכונים עד כמה שניתן.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים