לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואות ללקוחות כל הבנקים – מי צריך את זה?

יש תקופות בחיים בהן ההוצאות גדלות על ההכנסות ומה שבמהרה יכול להביא אותנו למצב של מינוס בבנק. יש גם לא מעט פעמים בהם אנו חייבים להוציא הוצאה גדולה מכל סיבה שהיא, מה שיכול להיות רכב חדש לאחר שהישן התקלקל, לימודים לילד או כל דבר אחר ואנו לא יכולים להרשות לעצמינו להוציא את זה מהעובר ושב בבנק. בדיוק בשביל זה יש הלוואות ללקוחות כל הבנקים שכל בנק בפני עצמו מציע לכולם, ולעיתים יש הצעות לא רעות בכלל מהבנקים ששווה לקחת. הלוואה ביסודה היא דבר רע אך כשחייבים אותה חשוב שיהיה מאיפה.

למה הבנקים נותנים את זה?

הלוואות ללקוחות כל הבנקים מוצעות היום כמעט על ידי כל אחד מהבנקים השונים. בעבר, כל בנק היה מציע רק ללקוחות שלו הלוואות אך היום כולם מציעים לכולם. ולמה זה כך? כי יש תחרות דרמטית בין הבנקים הן בגיוס לקוחות והן במכירת מוצרים שונים, ולכן כל אחד מהבנקים עושה הכול בשביל להעביר אליו לקוחות מבנקים אחרים ולהגדיל את הכנסותיו. במקביל, שוק ההלוואות רק הולך וגדל כשהיום גם חברות האשראי בתוך זה, ולכן גם הבנקים צריכים להגדיל את סל ההצעות שלהם ואת זה הם עושים גם על ידי הלוואות ללקוחות כל הבנקים.

למה זה טוב לנו?

הלוואה מיסודה היא רעה כפי שציינו ועדיף עד כמה שניתן לא לקחת אותה. אך תחרות בין גופים שונים תמיד עושה טוב לצרכנים מה שאומר שכל אחד מנסה למכור את המוצרים שלו במחירים יותר אטרקטיביים ומה שאומר במקרה שלנו הלוואות נוחות יותר עם תנאים טובים יותר. היום ניתן גם כבר להתמקח על ריביות ואפשר לעבור בין בנק לבנק בקלות ובמהירות כך שהיום אנו כבר לא שבויים של אותם הבנקים.

אם אתם צריכים הלוואה בכל זאת ולא יכולים להסתדר בלעדיה, עדיף שתעשו סקר שוק טוב טוב לפני שאתם מחליטים. יש היום לא מעט אופציות וכדאי לבחון אותן ורק אז לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים