לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואה לפתיחת עסק חדש

אם גם בכם בוער החלום הזה של פתיחת עסק חדש, אתם בחברה טובה. יש לא מעט אנשים בישראל מהם צעירים או מבוגרים שזה החלום שלהם והם מוכנים לעשות בשבילו כמעט הכול, ואנשים כאלו לא רק חולמים אלא גם מיישמים. יש לא מעט קשיים בפתיחת עסק חדש כשאחד הקשיים הינו תזרים מזומנים ראשוני בשביל לשווק ולתפעל את העסק, ולעיתים צריך הלוואה לפתיחת עסק בשביל שניתן יהיה להתחיל ולהתנהל ולרוץ קדימה. הנה כמה טיפים בכל הקשור לפתיחת עסק ולהלוואות, איפה ניתן לקח ואיפה עדיף שלא ומתי בכלל לקחת הלוואה.

אני צריך הלוואה בכלל או שלא?

כל אחד שעומד בפני פתיחת עסק חדש צריך לשאול את עצמו האם הוא צריך בכלל הלוואה או שלא. יש מן דעה רווחת שתמיד צריך הלוואה בעסק חדש מה שלא תמיד נכון, ויש לא מעט אנשים שיכולים להסתדר עם כסף שהביאו עימם ושחסכו לטובת העניין ולהתקדם לאט לאט. הלוואה היא כמו גיבנת בבנק ועד שמסיימים אותה לא ישנים בשקט, ועם עסק חדש שיכול להצליח או שלא עדיף אם יש אפשרות להימנע מכל הלוואה. אך מה לעשות וצריך להיות ריאליים והיום רוב העסקים צריכים הלוואה בשביל להתקיים, ומה שבטוח  שיש כמה אפשרויות שונות.

הלוואה מהבנקים

הלוואה לפתיחת עסק חדש יכולה כמובן להגיע מהבנקים. הבנקים נותנים אפשרויות שונות של הלוואות בתנאים שונים ובריביות שונות, והריבית בהן משתנה מכיוון שיש תחרות רבה בין מה שמציעים הבנקים השונים. כל אחד מנסה לתת הצעה אטרקטיבית יותר וכמובן שכל אחד מהם מפרסם ושוטף לנו את המוח עם קמפיין זה או אחר, ואנו צריכים להחליט מה הכי מתאים לנו. יש גם קרנות מסוימות של המדינה שנותנות הלוואות בערבות מדינה מה שיכול להיות מצוין מכיוון שהבנקים מוכנים ללכת רחוק יותר עם התנאים כי הסיכונים שלהם נמוכים יותר.

אין ספק שהלוואה היא דבר רע אך כשחייבים אותה היא יכולה להיות פתרון בשביל עסק חדש. רק חשוב לעשות את כל השיקולים בשביל שניקח את ההלוואה הנכונה בשבילנו.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים