לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הלוואה בריבית נמוכה – יש דבר כזה?

כמעט כל אחד במהלך חייו צריך הלוואה למטרה זו או אחרת. זה יכול להיות בשביל לבנות בית חדש, זה יכול להיות בשביל להחליף את האוטו, וזה יכול להיות סתם בשביל לסגור את המינוס. הלוואה ביסודה היא דבר פסול ועדיף להימנע ממנה עד כמה שניתן, אך אם בכל זאת צריכים אחת כזו כדאי לעשות את כל הבירורים בשביל שהיא תהיה משתלמת יחסית. הלוואה בריבית נמוכה היא משהו שקשה להשיג בדרך כלל אך עם התחרות היום בין הבנקים השונים ניתן לקבל את ההלוואה עם הריבית הטובה ביותר שניתן לקבל ולעיתים פחות ממה שחשבנו.

התחרות גוברת

פעם, הלוואה ניתן היה לקחת רק מהבנק שאנו לקוחות שלו מה שהיה מגביל מאוד אותנו ומאפשר לבנק שלנו לשחק אתנו כמה שהוא רוצה. אך היום כללי המשחק השתנו ויש היום תחרות גדולה מאוד בין הבנקים השונים וכמובן שיש כבר שחקנים חדשים כמו חברות אשראי, ליסינג וכדומה. רוב הבנקים היום מציעים הלוואות לא רק ללקוחות שלהם אלא ללקוחות כל הבנקים מה שמאפשר התמקחות ובדיקת האפשרויות לפני שסוגרים על הלוואה מסוימת. הלוואה בריבית נמוכה יחסית היא כבר לא בגדר חלום ואם אנו רוצים אחת כזו כל מה שאנו צריכים לעשות הוא לברר מהן ההצעות השונות.

הלוואה לעסקים בערבות מדינה

מדינת ישראל עושה רבות בשביל בעלי העסקים הקיימים כמו גם מעודדת פתיחה של עסקים חדשים. מי שרוצה לפתוח עסק יכול לברר על אחת הקרנות המאפשרת הלוואות בערבות מדינה מה שאומר שלבנק יש הרבה יותר בטחונות ובעיקר מהמדינה מה שמאפשר לו לתת תנאים נוחים יותר. כשאנו באים לברר על הלוואה בערבות מדינה אנו צריכים לבדוק מה מציעות כל הקרנות, וכמובן לעמוד בתנאים שדורשים מאתנו בשביל להיות זכאים להלוואה הזו.

כפי שציינו הלוואה מיסודה היא דבר שלילי אך אנו יכולים לקבל אחת כזו ובתנאים נוחים אם רק נעשה את הבירורים השונים. בעידן האינטרנט בו כל המידע פרוש בפנינו שטות יהיה לעשות את הדברים ברגע אחד בלי לברר על האופציות השונות.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים