לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

מהו היתרון היחסי שלך?

יש לא מעט עסקים בכל תחום שהוא, עסקים טובים יותר או פחות ומצליחים יותר או פחות. לכל תחום כמעט נכנסים עוד ועוד מתחרים עם השנים ונדמה שלא לכולם יש מקום אך העובדה היא שיש מאלו עסקים שמצליחים יותר ויש כאלו שפחות. אך מה גורם לעסק להצליח על פני אחר? מה הופך אותו לטוב יותר ומצליח יותר? יש לכך לא מעט תשובות ויש תמיד מה ללמוד הן בשיווק והן בפיתוח אך יש מושג שנקרא היתרון יחסי, מושג אשר נוגע לכל עסק באשר הוא, בין אם הוא נותן שירות ובין אם הוא מוכר מוצר מסוים. אך מהו בכלל היתרון הזה? מה הוא אומר?

יתרון יחסי – מה זה אומר?

נניח שיש לך עסק שנותן שירותים של תיקון מחשבים וכל העסקים הדומים לך באזור שלך עובדים רק במעבדה מה שאומר שהלקוחות חייבים להגיע עם המחשב. מה אם אתה תפתח עסק דומה אך אתה או מי מעובדיך יגיע ללקוחות עד לבית לאסוף את המחשבים שלהם? האם השירות הזה הוא שונה משאר השירותים המוצעים בעסקים אחרים? אכן כן! וזה מה שנקרא היתרון היחסי. יתרון יחסי הוא מה שמייחד אותך על פני עסק אחר שמוכר אותו מוצר או שירות, מה עושה אותך טוב יותר ומה גורם לך להיות נדרש יותר על ידי הלקוחות.

קודם כל תמצא מה!

אז מה היתרון היחסי שלך את זה אתה בטח שואל את עצמך עכשיו? אם הגעת מתחום הפרסום באינטרנט ופתחת עסק שונה לגמרי, לדוגמא בית קפה, יש לך יתרון יחסי בזה שאתה מומחה פרסום לא? אם בבית הקפה אתה מוכר ליין של מוצרים טבעוניים מה שאין באזור שלך, יש לך יתרון שהינו יחסי לא? יש עוד לא מעט אפשרויות איך להיות עם יתרון כזה וכל מה שצריך הוא לחשוב מחוץ לקופסא ומה שצריך לשנות פשוט לשנות. כמובן שאתה חייב לראות כל הזמן מה יש מסביבך ואם מישהו השתווה אליך אתה חייב להיות עוד פעם בפרונט באיזו שהיא צורה.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים