לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

החשיבות של השקעה בעסק דרך ערבות מדינה

פתיחה של עסק ותחזוקה שלו בצורה טובה אינה דבר של מה בכך. יש לבעל עסק לא מעט כאב ראש, כאב ראש שנוגע לתזרים המזומנים של העסק, לשיווק שלו ולתפעול שלו. עסקים רבים נופלים זמן קצר לאחר שהם נפתחים ורבים מהם מחזיקים כמה שנים בודדות ולאחר מכן נופלים, ורק אחוז קטן מהעסקים הללו מצליח לשרוד. אם יש לכם עסק תזרים המזומנים שלו כפי שציינו משמעותי מאוד, ובין אם זה עסק חדש או קיים כבר סביר הניח שתצטרכו מימון לעסק. החשיבות של השקעה בעסק דרך ערבות מדינה הינה גבוהה וכל הצדדים מרוויחים ממנו.

מהי הלוואה בערבות מדינה?

רוב ההלוואות היום ניתנות דרך הבנקים השונים, וההלוואות הללו ניתנות בתנאים כאלו או אחרים. הבנקים עושים מצידם חישוב של הסיכונים שלהם על מה יוחזר ומה לא ובהתאם גם תנאי ההלוואה שלהם. החשיבות של השקעה בעסק דרך ערבות מדינה היא רבה ועסק שמקבל הלוואה בערבות מדינה יקבל בהכרח תנאים טובים יותר להלוואה מכיוון שהבנק יהיה רגוע יותר כשהמדינה מאחורי רוב הסכום בהלוואה ויסכים בהתאם לתת תנאים טובים יותר ללקוחות. אין ספק שמי שיכול לקבל הלוואה כזו הרוויח ויוכל לקבל תנאים מעולים יחסית לכל הצעה אחרת.

למה זה חשוב?

השקעה בעסק היא השקעה במדינה מכיוון שעסק מסייע לצמיחה הכלכלית הכוללת של מדינת ישראל והוא גם מוסיף מקומות עבודה מה שמוריד את האבטלה. לקיחת הלוואה בערבות המדינה הינה חשובה מכיוון שזו תמיכה במדינה וכולם בסופו של דבר מרוויחים מזה – הן המדינה שמשפרת את מצבה הכלכלי והן הלווה שמקבל תנאים טובים יותר ממה שהוא היה מקבל בכל דרך אחרת. 

מי שיכול להרשות לעצמו לפתוח עסק או לנהל עסק בלי לקחת שום הלוואות אלא רק עם הון עצמי מה טוב. אך מי שלא יכול להרשות לעצמו כזה דבר כדאי לו לעשות את השיקולים שלו ולבדוק את האופציה של הלוואה בערבות מדינה מה שיכול להיות עם עמלות נמוכות יותר ובכלל, עם תנאים נוחים יותר.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים