לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

הבנק והלקוח – מה צריך לדעת על זה?

מאז ומתמיד בעידן המודרני לא מעט כספים היו מועברים דרך חשבונות הבנק ולמעשה היום מי שאין לו חשבון בנק יהיה לו קשה מאוד להתנהל אם בכלל. מערכת היחסים בין הבנק והלקוח היו תמיד בעיתיים מכיוון שלכל אחד יש את האינטרסים שלו, לבנק יש אינטרס לגייס כמה שיותר לקוחות ולשמר אותם ומאידך להישאר רווחי. הלקוח מצד שני רוצה לקבל כמה שיותר שירותים מהבנק ולשלם כמה שפחות על השירותים הללו ופה זה כבר משחק של עלות מול תועלת ומה שמציעים הבנקים השונים. הנה כמה מילים על מערכת היחסים הזו בין שניהם.

התחרות גוברת

בעבר לבנקים הייתה בלעדיות בכל מה שקשור למצרים שונים אותם הם מוכרים כמו לדוגמא הלוואות. הלוואה היה ניתן לקחת אך ורק מהבנק הספציפי בו היה מתנהל החשבון ולא היו אפשרויות אחרות. היום יש כבר הלוואות שניתנות בכל בנק ולכל לקוח ולא משנה איפה מתנהל החשבון שלו, והיום יש גם חברות אשראי וליסינג שמציעות הלוואות בתנאים שונים ולעיתים אף בתנאי סף טובים יותר מהבנקים כך שהיום הבנקים לא יכולים לעשות מה שהם רוצים. יש מתחרים ולעיתים המתחרים מציעים הצעות טובות יותר מה שהופך את עניין הבנק והלקוח לטובתנו.

הכול שקוף

פעם גם אי אפשר היה לעקוב אחרי הצעות אחרות ולמעשה מי שהיה רוצה לעבור בנק או לקבל שירות מסוים היה צריך להגיע פיזית ולברר מה מציעים. היום הכול שקוף בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות כך שכל אחד שלא מרוצה מהשירות אותו הוא קיבל בבנק יכול לספר על כך לכל העולם. כך גם כל מה שקשור להצעות השונות, היום דרך האינטרנט ניתן לראות את ההצעות הללו, והיום אף בנק לא יכול לטעון שההצעות שלו הן הטובות ביותר בלי שיבדקו את זה. הכול שקוף ואת הכול אפשר לראות ברשת מה שמחייב אותם להיות טובים יותר.

אין ספק שהבנקים והלקוחות הם היום סיפור אחר לגמרי מאשר פעם ואנו חייבים לנצל זאת עד כמה שאנו יכולים ולא לקבל כל מה שאומרים לנו כאילו "זה ראה וקדש"

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים