לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

גיוס המימון לעסק – מאיפה הוא מגיע?

כל עסק חייב מימון ולא משנה אם הוא חדש או שהוא כבר קיים. אם הוא כבר קיים המימון שלו מגיע מההתנהלות השוטפת שלו וכך מתקדמים לאט לאט עד שיש בעסק כבר מספיק כסף. אך אם מדובר על עסק חדש או שמדובר על עסק בקשיים מדובר על מצב בו חייבים מימון בשביל שהעסק יזרום ויעבוד כמו שצריך ולעיתים צריך הלוואות מהבנק או מכל מקור אחר. גיוס המימון לעסק יכול להגיע ממספר מקורות ולכל מקור יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו ומה שבטוח הוא שצריך לחשוב על הכול ולדעת בוודאות שתהיה את האפשרות להחזיר את ההלוואה.

התחרות בשנים האחרונות

פעם אם היינו רוצים לקחת הלוואה כלשהיא ולא משנה לאיזו מטרה, היינו חייבים לקחת אותה מהבנק, לא היו אפשרויות אחרות. כיום שוק ההלוואות הינו שוק משגשג בעיקר בגלל שאנו הצרכנים לוקחים עוד ועוד הלוואות, והיום יש כבר שחקניות חדשות, שחקניות כמו חברות האשראי השונות, חברות הליסינג וכדומה. כיום גיוס המימון לעסק לא חייב להגיע רק מהבנקים אלא גם מחברות פרטיות שונות, שאומנם הדרישות לקבלת ההלוואות אצלן לא ממש גבוהות אך הריביות אותן הן לוקחות גבוהות מאוד. כל אחד יעשה את השיקולים שלו לגבי ההלוואה שלו.

הלוואות בערבות מדינה

מדינת ישראל מעמידה היום הלוואות דרך קרניות מסוימות שרוב רובה של ההלוואה הוא בערבות של המדינה. הבנקים השונים מנסים להקטין סיכון עד כמה שהם יכולים ובתמורה לסיכון שהם לוקחים לגבי ההחזר של ההלוואה כך הם לוקחים ריביות שונות, אך כשמדובר על הלוואה בערבות של המדינה מהבנק הבנקים השונים יכולים "לשחק" הרבה יותר ממה שהם שיחקו עד עכשיו מכיוון שיש להם יותר בטחונות מה שאומר בפועל ריביות נמוכות יותר ותנאים טובים יותר.

אם יש אפשרות לא לקחת הלוואה בכלל או מימון לעסק על ידי הלוואה מה טוב, אך מי שכן חייב לקחת הלוואה כזו  מה טוב יעשה אם יבדוק את כל האופציות שעומדות בפניו ויתמקח עם הבנקים השונים וכך יקבל את המימון הטוב ביותר.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים