לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

גיוס הלוואות לעסקים קטנים – מה זה בכלל?

עסקים קטנים נתקלים בלא מעט קשיים בעיקר בשנותיהם הראשונות. עסקים קטנים צריכים להתנהל ככה שישרדו שנים רבות וכמובן בשביל שירוויחו. לנהל עסק קטן ובעיקר בתחילתו זו משימה לא פשוטה, משימה שמצריכה עצבים מברזל ולא מעט סבלנות וחזון. עסק קטן צריך כסף בשביל להתחיל ולהתנהל והדרך הטובה ביותר היא להביא כסף מהבית אך מי שאין לו ועדיין רוצה לפתוח את העסק יהיה חייב גיוס הלוואות לעסקים קטנים בשביל להתנהל. הנה כמה מהאפשרויות שקיימות שניתן לשקול אותן ולהתחיל לרוץ עם העסק.

הלוואה בערבות מדינה

למדינת ישראל יש אינטרס שייפתחו כמה שיותר עסקים קטנים. מדינת ישראל צריכה כל הזמן להצמיח את הכלכלה וחלק מהצמיחה הזו היא דחיפת יזמים לפתוח עסקים. זה כמובן מביא גם לא מעט מקומות עבודה חדשים וכמובן מסייע לפרנס עוד לא מעט אנשים מסביב (כמו ספקים וכדומה) וחלק מהסיוע של המדינה הוא גיוס הלוואות לעסקים קטנים בערבות מדינה. את ההלוואות הללו אפשר לקחת מהבנקים השונים והערבות של המדינה מאפשרת לבנק לקחת סיכונים רבים יותר ובהתאם לתת תנאים נוחים יותר ללקוחות שרוצים את ההלוואה.

הלוואות מחברות האשראי ומחברות הליסינג

שוק ההלוואות בכלל וספציפית שוק ההלוואות נמצא בתחרות רבה בשנים האחרונות מה שעושה טוב לכולנו בעיקרון. שחקניות משמעותיות שנכנסו לזירה בשנים האחרונות הן חברות האשראי והליסינג שאף הן מציעות הלוואות בתנאים כאלו או אחרים. היתרון בהלוואה מהן היא שאין כמעט דרישות מקדימות כמו ערבים וכדומה, אך הריבית שלהן גבוהה מאוד ולא תמיד ניתן לעמוד בה וכמובן שלא משתלם. אם יש אפשרות לקחת הלוואה מהבנק ויש אורך רוח לחכות עד שמקבלים אותה מה טוב.

להתקדם לאט לאט

בהלוואות יש משהו מסנוור, פתאום חשבון הבנק מלא בכסף מה שיכול להיות מעוור, אך הלוואות ביסודן הן דבר רע וצריך לעשות את הכול בשביל להימנע מהן. הלוואות עדיף לא לקחת גם בשביל פתיחת עסק, ועדיף להביא את הכסף מהבית ולהתקדם לאט לאט ובלבד לא להתחייב להלוואה שלא בטוח שנוכל להחזיר.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים