לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

גיוס אשראי מהבנק בעקבות הלוואת מדינה

מי שיש לו עסק מכיר את הבעיה הזו, מתחייבים לספקים ולתשלום להם והלקוחות לא משלמים בזמן – שוטף 30, שוטף 90 או כל צורת תשלום אחרת. בזמן זה או אחר נקלעים למצוקת מזומנים, מצוקה אשר מובילה רק לכיוון אחד – קריסה של העסק. עסק כזה חייב מזומנים וכמה שיותר מהר והוא חייב אותם לחשבונו בזמן, והדרך היחידה לגייס את המזומנים הללו היא על ידי הלוואה. גיוס אשראי מהבנק בעקבות הלוואת מדינה יכולה להיות פתרון מצוין.

מהי הלוואת מדינה?

הלוואת מדינה זו בעצם הלוואה בערבות מדינה. מה זה אומר? למדינה יש אינטרס שעסקים יצליחו ולא יפלו, הרי כל עסק שנופל זה מובטלים נוספים למדינה וכל עסק שמצליח זה הכנסה למדינה (בעיקר ממס) וכמובן עוד מקומות עבודה. ולכן, המדינה מעמידה ערבות משלה להלוואות ספציפיות לבעלי עסקים, הלוואות שניתנות על ידי הבנקים אך הבנקים יכולים לקחת יותר סיכונים ולתת אותם בתנאים טובים יותר מכיוון שהמדינה ערבה להם. גיוס אשראי מהבנק בעקבות הלוואת מדינה זה אומר לקבל מהמדינה א כל האישורים וללכת עם זה לבנק.

מהם תנאי ההלוואות

הלוואות בערבות מדינה אלו הלוואות טובות יותר כמעט תמיד מאשר מה שמציעים הבנקים. ההלוואות הללו ניתנות בדרך כלל עם פריסה רחבה של התשלומים והריבית עליהן נמוכה יחסית. המדינה מבקשת מהבנקים תנאים טובים לאלו שמבקשים הלוואה דרכה ודרך קרנות שונות ההלוואות ניתנות כך שניתן להגיש בקשה ולמלא את כל הניירת הנדרשת ואם עומדים בתנאים של המדינה אפשר לקבך הלוואה לא רעה בכלל. 

אין ספק שהלוואה ולא משנה אילו תנאים מקבלים היא רעה. הלוואות צריך להחזיר ולעיתים הלוואת מבנקים יכולות לגרור אחריהם לא מעט שנים לא טובות. מה שחשוב הוא לעשות את כל החישובים ויכולת החזר ורק לאחר שבטוחים שיכולים להחזיר את ההלוואה לעשות זאת. יש לא מעט בעלי עסקים שלקחו הלוואות בלי לעשות חשבון מה שבסופו של דבר הכניס אותם ללא מעט בעיות. מומלץ להתייעץ עם יועץ עסקי או איש מקצוע אחר בעניין.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים