לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

בעל עסק – כך תקבל הלוואה בערבות מדינה

עסקים רבים נתקלים בבעיית מזומנים בעסק שלהם בין אם הוא חדש או שהוא כבר קיים כמה זמן. בעיית מזומנים יכולה להגיע בתחילת קיומו של העסק כשצריך להתחיל ולהזיז אותו קדימה ויכולה להגיע באמצע הפעילות שלו. במקרים מסוימים עסק נקלע לקשיים בגלל אי תשלום מהלקוחות שלו ובגלל שהוא כבר התחייב לספקים ולכן עסק כזה חייב הלוואה ולו רק לזמן קצר בשביל לגשר על הפער. בעל עסק – כך תקבל הלוואה בערבות מדינה בכמה צעדים פשוטים שתצטרך לעשות והנה כמה מילים על מה זו ערבות מדינה ולמה היא כדאית בתחום ההלוואות.

מהי הלוואה בערבות מדינה

רובינו מכירים את ההלוואות הרגילות מהבנקים, הלוואות אשר ניתנות אל מול בטחונות ואל מול ריביות שונות. הבנקים מצדם עושים הכול בשביל להקטין את הסיכון שהם לוקחים ובשביל שהם יוכלו לקבל את מה שמגיע להם ולכן הם לוקחים ריביות גבוהות יחסית בשביל לכסות על הסיכון. כשמדובר על הלוואה בערבות המדינה מדובר על הלוואה שהמדינה ערבה לחלק גדול מן הסכום מה שאומר שהבנק יכול להסתכן יותר ולתת לנו ריביות נמוכות יותר להלוואה שלנו. אך מהם התנאים להלוואה בערבות מדינה? איך אנו מקבלם הלוואה כזו?

קרנות שונות

בעל עסק – כך תקבל הלוואה בערבות מדינה: כל מה שאתה צריך הוא לפנות לאחת הקרנות שקיימות, אלו אשר מספקות את ההלוואות הללו מטעם המדינה. הלוואה בערבות מדינה היא הלוואה שיש לה תנאים ולא כל אחד יכול לעמוד בתנאים הללו. קודם כל פונים לאחת מהקרנות הללו ורואים מהן הדרישות, ולאחר מכן כל מה שצריך הוא לעשות תוכנית עסקית ולהוכיח שהעסק אמור להצליח, וכמובן להביא את הערבים האחרים בעסקה. אחר כך פונים את הבנק נותן ההלוואה ולאחר שמקבלים אותה מחתימים את מי שצריך וזהו – ההלוואה ניתנת.

הלוואה מיסודה היא דבר שלילי ומי שיכול בלעדיה מה טוב. אם אתם צריכים הלוואה לעסק שלכם אתם חייבים לוודא שאתם יכולים להחזיר את ההלוואה שנלקחה ואם לא פשוט אל תיקחו – תמצאו מקורות אחרים.

לקבלת יעוץ חינם

מלאו פרטיכם

אפיק פרסום בניית אתרים